Hakkımızda

Apex Oto Kiralama, Eskişehir Oto Kiralama hizmetleri ile uzun yıllardır, siz müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Eskişehirde oto kiralama denince sunduğu hizmetlerle ilk akla gelen isimlerden biri olmayı başaran Apex Oto Kiralama hizmetleri, eskişehir rent a car sektörünün öncü firmalarından olmaya devam ediyor. Geniş araç yelpazesinde benzinli ve dizel otomobil ve hafif ticari segmentinde araçları ile araç kiralama hizmeti sunan firmamız her geçen gün araç filosunu geliştirerek, son model, bakımlı ve sorunsuz araçlarla sizleri yolculuğunuzda rahat ettirmek için gereken tüm alt yapıyı ve hizmeti sunuyor.

Apex oto kiralama Eskişehir oto kiralama alanında sizlere bir telefon kadar yakın. Lütfen araçlarımızla ilgili kiralama istekleriniz ve rezervasyon işlemleri için bizi arayın. İstediğiniz türden dizel, benzinli, otomatik, triptonik araçlarıızdan birini size hemen rezerve edelim. Otomobil kiralama ticari araç kiralama her segmentten araç temini için bizleri arayabilirsiniz.

Eskişehir Oto Kiralama ve Rent a Car denince, Eskişehir'de nereden otomobil kiralayabiliriz diye düşününce Apex Oto Kiralama Ren A Car Hizmetleri  her an hizmetinizde..

Uzun Dönem Araç Kiralamada da Apex Oto Kiralama

12-24-36 ay ticari ve binek araç segmentinde araç kiralama hizmetlerimiz mevcutdur

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Apex Oto Kiralama ve Rent A Car 2014 yılında dünyanın önde kuruluşlarından olan Enterprise rent a car Lisansiyesi olarak Eskişehir ve bölgesinde, geniş, son model araçları ile hizmet vermeye başlamıştır. 

Firmamız tarafından müşteri hizmetlerinde sınır tanımıyoruz. Müşterilerimizi istekleri halinde Eskişehir Otobüs Terminalinden, Eskişehir Tren Garından veya Eskişehir Hasan Polatkan Havalanında alıyoruz.

Müşterilerimizi araçlarımızla Eskişehir Otogarından, Tren Garından veya Eskişehir Havalanında alıyor ofisimize getirerek kira sözleşmelerini hazırlayarak araçlarını teslim ediyoruz.

 

Hakkımızda